Kategorie

Rzetelny regulamin - logo


Nasz sklep działa w branży oświetleniowej, w naszym asortymencie znajdują się lampy, żarówki oraz akcesoria oświetleniowe. Jesteśmy młodą firmą, ale dzięki temu stawiamy przede wszystkim na nowoczesność w zakresie oferowanych opraw oświetleniowych oraz w sposobie obsługi klienta. Firma APD, do której należy sklep internetowy tanieoswietlenie.pl powstała w 2007 roku. 

Przede wszystkim staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z wyboru opraw oświetleniowych dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dlatego oferujemy zarówno lampy nowoczesne jak i oprawy klasyczne. Jeżeli nie znajdziesz w naszym sklepie internetowym odpowiedniej dla Ciebie lampy, skontaktuj się z nami – postaramy się ją dla Ciebie odszukać i podać warunki cenowe. 

Nasz sklep on-line oferuje produkty oświetleniowe do ogrodu i parku oraz do domu lub mieszkania: lampy do salonu, łazienki, przedpokoju, a także lampy do biura. Oprawy oświetleniowe dostępne w naszym sklepie internetowym na pewno zadowolą osoby o wyszukanym smaku, ceniących elegancję oraz niebanalne wzornictwo. Jednocześnie dbamy o to, aby nasze lampy oferowały najwyższą jakość, a zarazem atrakcyjną cenę. 

Pracownicy naszego specjalistycznego sklepu internetowego z akcesoriami oświetleniowymi, lampami i żarówkami, cały czas są do Twojej dyspozycji. Dzięki odpowiednim szkoleniom są w stanie rozwiązać Twoje ewentualne problemy z właściwym doborem opraw oświetleniowych, żarówek oraz elementów do montażu lamp i instalacji oświetlenia. Chętnie też doradzą, abyście mogli wybrać najlepszej jakości oprawy oświetleniowe po najkorzystniejszej cenie. 

Ciągle się rozwijamy i doskonalimy, by stale powiększać grupę usatysfakcjonowanych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Rozwijamy procesy logistyczne, które pozwalają nam sprawnie i szybko zrealizować Twoje zamówienie na terenie całego kraju.

APD
ul. Sadowa 5
05-555 Ruda
NIP: 123-075-42-81

Nr konta: mBank
69 1140 2004 0000 3402 7477 4317


tel: 570 409 903 (koszt połączenia według stawki operatora
pon.-pt. 10-17


skleposwietlenie.pl lampyilampki.pl lampydodomu.pl apdmarket.pl